Prowadzenie przedsiębiorstwa jest wymagającym zadaniem i często wiąże się z rozmaitymi zawiłościami szczególnie, kiedy chodzi o prawo gospodarcze (Wrocław) dotyczącymi między innymi prawa podatkowego, kodeksu pracy czy właśnie prawa gospodarczego. Doradztwo prawników – ekspertów pozwala uchronić się przed skutkami nierozważnych decyzji strategicznych, a także mieć pewność, że podejmowane działania są zgodne z obowiązującymi przepisami. Proponujemy obsługę prawną firm w zakresie prawa gospodarczego we Wrocławiu.

Prawo gospodarcze Wrocław – Kancelaria Adwokacka JKP

Obsługa firm w zakresie prawa gospodarczego (Wrocław) to kompleksowa oferta, która często dotyczy zagadnień z innych gałęzi prawa (np. prawa administracyjnego, podatkowego, cywilnego czy pracy). Rozumiejąc biznes – możemy zapewnić obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, a więc także typu działalności, branży oraz wielu innych wymagań.

Pomoc adwokata jest bardzo przydatna. Specjalista od prawa gospodarczego we Wrocławiu może szybko przeanalizować różne zagadnienia dotyczące na przykład planowanych przedsięwzięć i inwestycji – zarówno pod kątem prawnym, jak i pod względem opłacalności danego działania, a także możliwego ryzyka oraz ewentualnych konsekwencji.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania formy prowadzenia działalności. Świadczymy też okresową lub bieżącą obsługę prawną całego przedsiębiorstwa. Przez to możemy skutecznie reprezentować naszych Klientów przed organami administracji publicznej czy przed sądami wszystkich instancji.

Przygotowujemy lub opiniujemy dokumenty związane z prowadzeniem działalności, takie jak regulaminy i statuty (np. w odniesieniu do kodeksu pracy), a także umowy kredytowe czy cywilnoprawne. W każdym przypadku kierujemy się dobrem obsługiwanego przedsiębiorstwa. W naszej kancelarii pracują specjaliści z dziedziny jaką jest prawo gospodarcze (Wrocław).

Pomagamy także w zmianie formy działalności (np. przy zakładaniu spółki). Przed takim przedsięwzięciem polecamy również wykonanie audytu podmiotu gospodarczego. Może się on odbyć na przykład w formie badania due diligence. Doradzamy także w zakresie inwestycji, jak i zadłużeń.

Kancelaria – prawo gospodarcze Wrocław

Proponowana usługa polega na obsłudze prawnej wszystkich interakcji między przedsiębiorstwami czy doradztwie w zakresie wewnętrznego funkcjonowania firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co pozwala w sposób holistyczny poprawić funkcjonowanie biznesu. Oferujemy możliwość stałej obsługi prawnej, a także bieżącej pomocy. Kompleksowość naszej oferty podkreśla fakt, że pozostajemy w nieustającej współpracy z innymi specjalistami, na przykład tłumaczami, notariuszami oraz doradcami podatkowymi. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję pomagać klientom w sprawach skomplikowanych i trudnych, dlatego doskonale wiemy, co w takich sytuacjach robić.

Pracujemy zgodnie z etyką prawniczą, kierując się aktualną wiedzą prawniczą, a także przestrzeganiem tajemnicy zawodowej. Tym samym możemy podejmować się prowadzenia spraw dotyczących podmiotów prywatnych (w tym przedsiębiorców) oraz publicznych (jak spółki Skarbu Państwa), z zakresu jakim jest prawo gospodarcze. Wrocław to miasto, gdzie w razie zainteresowania współpracą z naszą Kancelarią Adwokacką, prosimy o kontakt.