Kancelaria Adwokacka JKP oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa cywilnego. Wrocław to miasto, w którym nasz zespół składa się z zaangażowanych i doświadczonych prawników – adwokatów i radców prawnych, którzy w swojej pracy na czele listy priorytetów stawiają profesjonalizm – wiedzę, zasady etyki zawodowej oraz doskonałą komunikację z klientem. Jeżeli zaistniała konieczność pomocy specjalisty w dziedzinie tak obszernej, jak prawo cywilne we Wrocławiu, można na nas liczyć.

Prawo cywilne – Wrocław

Nasza kancelaria cechuję się ogromnym doświadczeniem i klasą, jaką prezentuje każdy adwokat (Wrocław). Prawo cywilne stanowi jedną z najważniejszych gałęzi prawa, a każdy  z nas świadomie lub nie, każdego dnia porusza się jego sferze. Jest to rozległy obszar prawa, którego praktykowanie wymaga odpowiedniego przygotowania oraz rzetelnej wiedzy.

Efekty naszej pracy przyniosły nam miano “kancelarii do spraw trudnych”. Zawdzięczamy to ogromnemu zaangażowaniu w każde zlecenie oraz kompleksowości obsługi. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się nawet najtrudniejszych spraw w dziedzinie prawa cywilnego.

Usługi z zakresu prawa cywilnego | Prawo cywilne Wrocław

W sprawach, które obejmuje prawo cywilne, podejmujemy się różnych czynności, wśród których wyróżnić można reprezentowanie klientów w czynnościach przedsądowych czy negocjacjach, opiniowanie i przygotowywanie umów, sporządzanie pism przedsądowych oraz procesowych.

Udzielamy pomocy w takich kwestiach, jak prawo umów, odszkodowania, windykacja należności, sprawy spadkowe i prawo konsumenckie, ale nie tylko. W każdej sytuacji podchodzimy do naszych klientów w sposób indywidualny oraz staramy się znaleźć jak najskuteczniejsze rozwiązania. W tym celu często współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin prawna czy biznesowych – między innymi z notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także lekarzami orzecznikami. Świadczymy usługi wysokiej jakości, a więc kompleksowe i profesjonalne, dlatego współpracujemy ze specjalistami innych dziedzin.

Oferujemy również możliwość zlecenia nam stałej opieki adwokata we Wrocławiu. Prawo cywilne jest szeroką dziedziną, której wymiary są indywidualnie ustalane z klientem.

Choć nasza kancelaria mieści się w samym centrum Wrocławia, działamy na terenie całej Polski oraz Europy i pomagamy klientom, którzy tej pomocy potrzebują w różnych, nawet bardzo odległych miejscach.

Doświadczony adwokat – Wrocław prawo cywilne

Kancelaria Adwokacka JKP wyróżnia się pod wieloma względami. Wierzymy, że tym, co pozwala nam tak często poprowadzić sprawy ku pozytywnemu zakończeniu, jest bardzo dobry kontakt z klientem. Zawsze słuchamy potrzeb i uwag oraz na bieżąco informujemy o tym, jakie kroki podejmujemy, aby usługi zawsze w pełni odpowiadały potrzebom osób, którym pomagamy.

Nasze usługi świadczymy zarówno w języku polskim, ale też angielskim i niemieckim. Rodakom. Obsługę prawną prowadzimy na terenie całej Polski.

Prawo cywilne we Wrocławiu to nasza domena – to tutaj świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi prawne, kierując się naszą bogatą wiedzą, zasadami etycznymi oraz tajemnicą zawodową. Zapraszamy do kontaktu!