Wieloletnie doświadczenie profesjonalnego zespołu prawników z firmy JKP Adwokaci pozwala odnaleźć się w zawiłościach rynku nieruchomości. Nasza kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo prawne w obszarze prawa dotyczącego nieruchomości, w tym ich nabywania. Potrzebna jest pomoc prawnika nieruchomości we Wrocławiu? Jesteśmy do dyspozycji!

Prawnik nieruchomości Wrocław

W skład naszej kancelarii wchodzą doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy – adwokaci i radcowie prawni, którzy w swojej pracy zawsze stawiają na pierwszym miejscu potrzeby klienta oraz profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i potrzebną wiedzą, co przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Jakie usługi świadczymy? Prawnik nieruchomości Wrocław

Jeżeli klient planuje zakup mieszkania, domu bądź innego lokum i potrzebny jest mu prawnik od nieruchomości we Wrocławiu, kancelaria JKP Adwokaci gwarantuje kompleksową obsługę prawną w tej sprawie, niezależnie od stopnia jej skomplikowania.

Nasza pomoc zapewni pełne bezpieczeństwo inwestycji. Konsultujemy z klientem i doradzamy w kwestiach kredytowych, sprawdzamy sporządzoną przez sprzedającego nieruchomość pod kątem prawnym. Doświadczony prawnik od nieruchomości – Wrocław przeprowadzi kompleksową analizę wszystkich dokumentów związanych z umową sprzedaży. Odpowiadamy na pytania związane z  zawartymi w umowie zapisami. Dzięki temu można mieć pewność, że nie znajdują się w niej żadne ukryte koszty ani zapisy, które mogłyby okazać się niekorzystne w przyszłości i przysporzyć niepotrzebnych problemów klientowi.

Przed podpisaniem umowy zawsze dokładnie sprawdzamy stan prawny nieruchomości, a także księgi wieczyste, z których odpis stanowi niezbędny element do aktu notarialnego. Kontrolujemy również sprzedawcę / dewelopera pod kątem wiarygodności, aby upewnić się, że inwestycja jest pewna i transparentna.

Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom klientów, oferując im kompleksową i fachową pomoc przy zakupie mieszkania we Wrocławiu.

Dobrzy prawnicy od nieruchomości Wrocław – dlaczego to właśnie my?

Chcemy nieść skuteczną pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom. Wśród naszych usług znajduje się możliwość objęcia stałą obsługą prawną, której warunki ustalane są indywidualnie z korzyścią dla klienta.

Aby spełniać potrzeby klienta jak najskuteczniej, stawiamy na dobrą, przyjazną komunikację, informując go na bieżąco o naszych poczynaniach w sprawie. Współpracujemy ponadto ze specjalistami z różnych dziedzin prawa i rzeczoznawcami majątkowymi w celu zapewnienia kompleksowości obsługi prawnej.

Co ważne, bez wyjątku przestrzegamy zasad etycznych, a także tajemnic związanych z naszym zawodem. Każdy prawnik nieruchomości (Wrocław) działa z powołania, dzięki czemu nieustannie wzbogaca wiedzę i zbiera nowe doświadczenie po to, by móc nieść pomoc prawną w maksymalnie skuteczny sposób. Jakiejkolwiek porady w dziedzinie prawa nieruchomości potrzebowałby nasz klient – staniemy na wysokości zadania.

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym sercu Wrocławia, jednak w razie potrzeby prowadzimy sprawy i reprezentujemy naszych klientów również poza granicami tego miasta. Jeśli interesuje Państwa prawnik od nieruchomości we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do kontaktu !